قابلیت های بخش پشتیبانی وب رمز

بخش پشتیبانی وب رمز به آدرس http://my.webramz.com شامل قسمت های زیر می باشد:

 

ارسال درخواست: برای استفاده از این بخش کاربران ابتدا باید از قسمت «ورود» در صفحه اصلی بخش پشتیبانی ثبت نام کنند. توضیحات بیشتر در لینک ارسال درخواست موجود می باشد.

 

اخبار: در این قسمت کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوط به وب رمز قابل مشاهده می باشد. از جمله اخبار مربوط به سرویس ها و امکانات جدید، تغییرات سرویس ها، تخفیف و فروش ویژه و …

 

آموزش: مرکز آموزش شامل لینک قسمت های زیر می باشد:

راهنمای عمومی سرویس ها به زبان ساده: توضیحات ابتدایی جهت آشنایی با وب سایت، نام دامنه، ایمیل، اف تی پی و … در این قسمت وجود دارد.

 

راهنمای سرویس های دامین: می توانید اطلاعات مربوط به چگونگی ثبت دامنه، تنظیم دی ان اس دامنه، تمدید دامنه، دامنه های آی آر، دامنه های بین امللی و … را در این قسمت مشاهده کنید.

 

راهنمای سرویس های هاستینگ: آموزش های مربوط به سرویس های هاستینگ از جمله هاستینگ لینوکس، هاستینگ ویندوز، مدیریت هاست و نحوه استفاده، ایجاد و مدیریت ایمیل و … در این بخش موجود می باشد.

 

راهنمای تنظیمات ایمیل و وب میل: ایجاد و مدیریت ایمیل، مدیریت وب میل، ایجاد ایمیل با اوتلوک و … در این بخش موجود می باشد.

 

پرتال کاربران وبرمز – جدید: کلیه اطلاعات مربوط به نحوه پرداخت هزینه و صورتحساب ها، نحوه پرداخت آنلاین یا کارت، نحوه سفارش ثبت سرویس در این بخش قابل مشاهده می باشند.

 

پرسش و پاسخ: اگر آشنایی شما با سرویس ها کم است و یا سوالی دارید می توانید از این قسمت پاسخ سوالات احتمالی خود را بیابید.

 

راهنمای سرویسهای نمایندگان: مراحل ثبت دامنه توسط نمایندگان وب رمز و … در این قسمت موجود می باشد.

 

آشنایی با سیستم مدیریت محتوا: آشنایی با سیستم های مدیریت محتوی اپن سورس مانند وردپرس، دروپال، جوملا و ... و نحوه بارگذاری و نصب این سیستم ها

 

دانلودها: برنامه های کاربردی مورد نیاز خود را می توانید از این قسمت دانلود نمایید.

 

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

رتبه: 4.9 از 584 رأی
 پرینت این مقاله

مطالب مرتبط:

مشاهده سوابق تیکت های ارسالی

برای مشاهده سوابق درخواست/تیکتها ابتدا وارد صفحه مربوط به پشتیبانی وب رمز به آدرس...

راهنمای ارسال درخواست

ارسال درخواست برای ارسال درخواست/تیکت ابتدا وارد صفحه مربوط به پشتیبانی وب رمز به آدرس...